28
3

Idealny fotel do salonu fryzjerskiego, czyli jaki?

Porządny fotel to podstawowy element wyposażenia każdego salonu fryzjerskiego. Na rynku znajdziesz mnóstwo różnych modeli, które różnią się od siebie wyglądem, komfortem i zastosowanymi udogodnieniami. Jak wybrać najlepszy?

Przede wszystkim wygodny

Niektóre zabiegi fryzjerskie trwają nawet kilka godzin. Dlatego fotel, na którym będzie siedzieć klientka podczas stylizacji, powinien być nieprzeciętnie wygodny. Komfort mebla zależy od wielu czynników. Fotel do fryzjerskiego salonu powinien mieć odpowiednio wyprofilowane oparcie, dobrze umiejscowione podłokietniki oraz praktyczny podnóżek. Siedzisko powinno być miękkie i sprężyste. Podstawa musi być stabilna. Najlepiej wybrać fotel z masywną, metalową nóżką. 

Funkcjonalny i łatwy w użytkowaniu

Fotel fryzjerski nie powinien utrudniać Ci pracy. Wybierz model obrotowy wyposażony w możliwość regulacji wysokości. Bardzo przydatna jest także funkcja zatrzymania mebla w danym miejscu za pomocą solidnej blokady. 

Nie bez znaczenia jest również materiał, który pokrywa siedzisko. To właśnie od niego w dużej mierze zależą walory estetyczne, wytrzymałość i łatwość czyszczenia mebla. Jakie obicie sprawdza się najlepiej? Profesjonaliści zalecają wybór modelu z solidnej eko skóry. 

Od sprawdzonego producenta

Aby przez długi czas cieszyć się wyjątkową jakością i estetycznym wyglądem mebla, postaw na ten pochodzący od znanego i cenionego producenta. Dobra marka to gwarancja doskonałej klasy!

Starannie wykonane, markowe fotele fryzjerskie znajdziesz na stronie activeshop.com.pl. Propozycją sklepu są produkty Gabbiano, ActiveShop i Hair System. Sprawdź pełną ofertę!