29
1

Nawilżacz z jonizacją

Nawilżacz z jonizacją to idealny nawilżacz dla osób wrażliwych na suche powietrze. Posiada trzystopniowy system oczyszczania powietrza, który zapewnia podwyższony poziom wilgotności w pomieszczeniu.

Jako ludzie możemy tolerować różne poziomy wilgotności, ale zwierzęta domowe i rośliny nie. Niski poziom wilgotności wpływa na nie bardziej negatywnie niż na inne żywe istoty i potrzebuje więcej wody, aby przetrwać i zachować zdrowie. Nawilżacz posiada trzy etapy, które pomagają oczyścić otaczające powietrze i zapewniają podwyższony poziom wilgotności w pomieszczeniu z opcją jonizatora, który pomaga zneutralizować szkodliwe działanie suchego powietrza przy jednoczesnym zachowaniu korzyści zdrowotnych.

W nawilżaczu z jonizacją nie ma potrzeby stosowania żadnych dodatkowych nawilżaczy, a wilgotność wzrasta o 3-5%. Nawiązując do niskiej emisji dwutlenku węgla, nawilżacz ten jest idealnym rozwiązaniem dla osób cierpiących na alergię, astmę lub inne problemy oddechowe. Nawilżacz nie tylko nawilża powietrze, ale dodatkowo oczyszcza je z kurzu, roztoczy i innych zanieczyszczeń.

Posiada on wbudowany filtr, który usuwa te cząstki z powietrza. Oprócz nawilżania powietrza nawilżacz z jonizacją emituje aniony, które są niezbędne do życia ludzi. Są one bardzo małe, niezwykle lekkie i nie czuć ich zapachu.

Aniony mają korzystny wpływ na nasze zdrowie, gdyż:

  • usuwają toksyny
  • regulują ciśnienie krwi
  • poprawiają nastrój
  • redukują stres
  • hamują rozwój bakterii i grzybów.

Nawilzacz z jonizacją jest idealny do użytku domowego. Posiada niewielkie rozmiary i jest bardzo łatwy w obsłudze. Można go ustawić w dowolnym miejscu w pomieszczeniu.