31
17

Wartościowe, lokalne SEO, które wspomaga pozycjonowanie Sky-Shop! 

Prowadzenie lokalnej działalności z pozoru może wydawać się dużo prostsze niż działalności o zasięgu globalnym. Jest to jednak złudne, bowiem lokalne pozycjonowanie obecnie staje się efektywne, dopiero z chwilą, gdy zadbamy o pozycjonowanie naszej działalności, a to wszystko ze względu na wysoką konkurencyjność w regionach. Usługi takie jak pozycjonowanie Sky-Shop, Magento lub PrestaShop zwiększają naszą widoczność w sieci, dzięki czemu wzrasta prawdopodobieństwo dotarcia do potencjalnych klientów zarówno lokalnie, jak i poprzez wyszukiwania na konkretne frazy. W niniejszym artykule poruszymy kwestię lokalnego SEO oraz wyjaśnimy dlaczego pozycjonowanie Sky-Shop to usługa, której potrzebujesz, aby pokazać się swoim przyszłym stałym klientom! 

 

Jeżeli interesuje Cię ta forma pozycjonowania i potrzebujesz spojrzeć na korzyści z niej wynikające w szczegółach, zachęcamy do udania się pod niniejszy link: https://boo.pl/pozycjonowanie-sky-shop/.

Czym jest lokalne SEO?

Search Engine Optimization to działania mające na celu poprawienie widoczności strony internetowej w organicznych wynikach wyszukiwania oraz uzyskanie przez nią jak najwyższej pozycji rankingowej. W ujęciu lokalnym wygląda to w ten sam sposób, jednak należy zwrócić szczególną uwagę na grupę odbiorców oraz charakterystykę krajobrazu miejsko-kulturowego. Musisz wiedzieć, jak komunikować się z lokalnymi klientami, aby później móc zabłysnąć pod kątem rozwoju turystyki. 

Dlaczego potrzebujesz mieć swoje miejsce w sieci?

Pozycjonowanie Sky-Shop, posiada szeroki wachlarz możliwości pod kątem działań internetowych. Jednak wraz z prężnie rozwijającym się miastem, rośnie konkurencja. Jeśli zależy Ci na stabilnej pozycji, musisz wiedzieć, jak wyprzedzić konkurencję. Strona internetowa wykorzystująca pozycjonowanie Sky-Shop, pozwoli dotrzeć do szerszej grupy klientów. Dzięki umieszczonym w internecie informacjom staniesz się bardziej przystępny. Dodatkowo za pośrednictwem witryny możesz w lepszy i ciekawszy sposób zaprezentować swoją ofertę. 

Pozycjonowanie lokalne w liczbach 

Jeśli wciąż masz wątpliwości co do strategii zakładającej pozycjonowanie Sky-Shop o charakterze lokalnym, być może rozwieją je statystyki ostatnich lat:

 

 • Niemal 50% wyszukiwań całej sieci dotyczy lokalnych firm.
 • 80% lokalnych zapytań prowadzi do zakupów stacjonarnych.
 • 1 na 3 klientów przed wizytą w sklepie sprawdza jego stronę internetową
 • Połowa klientów odwiedza sklep w ciągu jednego dnia od momentu wyszukiwania.

Najważniejsze czynniki rankingowe dla lokalnego SEO

Zanim zaczniesz myśleć o optymalizacji, poznaj działanie wyszukiwarki oraz dowiedz się, na co zwraca szczególną uwagę, oceniając jakość danej strony:

 

 • autorytet domeny,
 • odpowiednio zaimplementowane dane kontaktowe,
 • oryginalna, autorska treść,
 • wysoka jakość linków przychodzących,
 • wizytówka Google My Business zintegrowana z Google Maps,
 • opinie, komentarze, oceny użytkowników,
 • dostosowanie do urządzeń mobilnych,
 • wizerunek w mediach społecznościowych.

Lokalne pozycjonowanie z platformą Sky-Shop w skrócie

Optymalizując stronę, skup się przede wszystkim na tym, kim jest Twój klient oraz jakie są jego intencje. Kolejnym etapem jest stworzenie strony oferującej wysoki poziom user experience – liczy się jej czytelność oraz design. Samo pozycjonowanie obecnie stanowi proces obligatoryjny w kontekście budowania wizerunku w sieci. Możesz to zrobić samodzielnie, jak i skorzystać z usług doświadczonej agencji SEO. Masz coś co jest wartościowe dla Twoich przyszłych klientów? Nie karz im dłużej czekać i pokaż swoją działalność już dziś!